5.ua

МОН не визнає результатів виборів до Нацагенції із якості вищої освіти

  У Міносвіти обурені потраплянням до нової установи люстрованих чиновників попереднього режиму.

  Про таке йдеться в опублікованій сьогодні офіційній заяві міністра освіти і науки Сергія Квіта. Причина невдоволення – серед обраних членів від університетів є люстрований на посаді директора департаменту атестації кадрів МОН Віктор Бондаренко. Окрім того, Національна академія наук України, Національна академія медичних наук, Національна академія правничих наук, Національна академія аграрних наук та Національна академія мистецтв вчасно не провели виборів членів до агенції.

  "Через такі нові-старі обличчя вся недовіра до вітчизняної системи підготовки й захисту дисертацій неминуче перейде до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Академічна громадськість, експерти й суспільство загалом сприймуть подібні факти як звичайну зміну вивіски без важливих сутнісних змін", – йдеться у заяві.

  Тепер Міносвіти пропонуватиме Кабінетові міністрів й Верховній Раді внести зміни до Закону "Про вищу освіту" з метою визначення формальних вимог до членів Національного агентства, опису процедури виборів та розширення переліку асоціацій роботодавців України, що мають право делегувати своїх представників.

  Попередній матеріал
  Довгоочікувані лікарські препарати передадуть до лікарень цього тижня - Квіташвілі
  Наступний матеріал
  Росія хоче змусити Україну постачати двигуни для своїх військових кораблів