ain.ua

Міжнародний сервіс друку світлин із Instagram на еко-картоні відкрив офіс в Україні

  У Києві відкрився офіс компанії Tonki, яка друкує фотографії з Instagram i Facebook на переробленому картоні. Він працюватиме на Східну Європу, Росію, Білорусь і Казахстан.

  Про це повідомляє AIN. Відзначається, для оформлення замовлення потрібно завантажити знімок з Facebook, Instagram або з комп'ютера на сайт Tonki і вибрати дизайн. В середньому за три дні на "Новій пошті" можна буде забрати картонну рамку з фото. Вартість послуги складе 260 грн. Після отримання рамку потрібно буде зібрати, 

  Друк продукції здійснюється на друкарні за договором, але з часом в Україні має бути облаштовано своє виробництво. Матеріал для рамок завозиться з Італії, де знаходиться головний офіс компанії. Передбачається, що обсяг продажів Tonki в Україні в 2016 році складе до 70 екземплярів щоденно.

  Зазначимо, сервіс Tonki був придуманий Роджером Фріголі в 2012 році. Наразі він представлений у низці країн, зокрема в Нідерландах і Канаді. За 2015 рік обсяг продажів Tonki в Європі зріс втричі у порівнянні з 2014 і досяг позначки в 60 тис. рамок.

  Як повідомляв 5.ua, e США батьки дедалі частіше називають дітей на честь фільтрів Instagram.

  Попередній матеріал
  Від грипу і ГРВІ в Україні померли вже 72 людини - МОЗ
  Наступний матеріал
  Найбільш деструктивну роль у Молдові зараз відіграє саме рука Москви - експерт

  "Кіт-пірат" став зіркою Instagram

  Понад 17 тис. людей стежить в Instagram за долею красивого дерева

  Бородатий кіт-хіпстер прославився в Instagram