5.ua

Міжнародні донори виділять ще 100 млн євро на проект "Укриття" для ЧАЕС

  Міжнародні донори 16 липня підтвердили, що долучаться до проекту Чорнобильського фонду "Укриття" і нададуть ще 100 млн євро, яких сьогодні бракує Україні.

  Про це сьогодні, 20 липня, під час брифінгу щодо результатів участі української делегацій на засіданнях Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду "Укриття" та Асамблеї донорів Рахунку ядерної безпеки, які відбулися у Лондоні 16 липня, заявив віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський.

  Зокрема, він розповів, що головним результатом зустрічі у Британії стало те, що майже всі донори підтвердили свій додатковий внесок.

  "Хочу сказати, що в мене була особиста зустріч з представником Казахстану – 3,5 млн євро, Саудівська Аравія – 20,5 млн євро, Швеція – 1 млн євро, Китай – 4 млн євро, Литва – десь 1 млн євро. Власне, можу констатувати, що завершення цієї донорської конференції показало, що країни-донори зацікавлені в виконанні цього проекту, завершенні цього проекту в листопаді 2017 року. Нам вдалося вирішити питання – внески в розмірі 100 млн будуть зроблені найближчим часом. Фактично, цей проект буде фінансовим ресурсом забезпечений", - підкреслив він. 

  Крім того, Вощевський розповів, скільки грошей уже залучено до Чорнобильського фонду "Укриття". 

  Попередній матеріал
  У Києві частина вулиці Інститутської стала пішохідною
  Наступний матеріал
  У Туреччині на сирійському кордоні прогримів вибух: 20 загиблих