ГПУ 5.ua

Місцеві прокуратури отримали 154 керівників - ГПУ

  Генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив 154 керівників місцевих прокуратур.

  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  "На виконання Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року в органах прокуратури утворено 178 місцевих прокуратур, які почали діяти з 15 грудня 2015 року. Також наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна за рекомендаціями конкурсних комісій призначено 154 керівника місцевих прокуратур із 155 посад", - йдеться у повідомленні.

  Відзначається, що не призначили керівника однієї з одеських місцевих прокуратур, оскільки рішення Одеської конкурсної комісії від 12.11.2015 про відбір кандидатів на посаду керівника прокуратури скасовано постановою Одеського окружного адміністративного суду від 02.12.2015.

  Також не оголошувався конкурсний відбір на посади керівника у 23 місцевих прокуратурах, із них 8 - у місцевих прокуратурах Автономної Республіки Крим, у зв'язку з окупацією півострова, а також у 15 місцевих прокуратурах Донецької та Луганської областей, які знаходяться у зоні проведення Антитерористичної операції.

  Нагадаємо, на перехідний період до утворення органів прокурорського самоврядування було передбачено прозору конкурсну процедуру відбору кандидатів для зайняття адміністративних посад у новоутворених місцевих прокуратурах. Так, було створено 5 центрів, де працювали комісії з конкурсного відбору на заміщення посад керівників місцевих прокуратур. Зокрема, в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпропетровську.
  Попередній матеріал
  Саудівська Аравія оголосила про створення антитерористичної коаліції
  Наступний матеріал
  У четвер Рада розгляне держбюджет і податкову реформу