stejka.com

Міськрада ухвалила рішення перейменувати Артемівськ

  Міська рада ухвалила рішення про повернення давньому козацькому населеному пункту колишньої назви.

  Про це повідомив голова Донецької обласної державної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook. Він зазначив, що Артемівську повернули назву Бахмут.

  "Вітаю мешканців Бахмута! Сьогодні сесія міської ради Артемівська ухвалила рішення про перейменування населеного пункту і повернення його історичної назви Бахмут", - написав Павло Жебрівський.

  Крім того, перейменують вулиці, назви яких мають комуністичне походження. Трохи більше десятка з них носитимуть історичні назви.

  "Також із міської мапи зникнуть більше 80 назв вулиць, що мають комуністичне походження - депутати проголосували за їх перейменування. Хочу подякувати міському голові, депутатському корпусу і громаді Бахмута за принципову і патріотичну позицію в питанні викорінення тоталітарного минулого з голів і навколишнього середовища донеччан", - додав очільник області.

  Нагадаємо, 14 серпня у Дніпропетровську у двох районних радах, Жовтневій та Кіровській відбулися громадські слухання щодо перейменування міста та вулиць.

  Попередній матеріал
  У США зняли авторські права з пісні "Happy birthday!"
  Наступний матеріал
  На Волині до боротьби з незаконним видобутком бурштину долучили тисячу силовиків і БТР
  Теги:
  Loading...