uk.wikipedia.org

Міськрада Кіровограда попросила парламент відтермінувати перейменування міста

  Депутати заявили про незгоду з рішенням комітету Верховної Ради щодо перейменування міста на Інгульськ.

  Депутати Кіровоградської міської ради звернулись до Верховної Ради, щоб відтермінувати перейменування міста до проведення місцевого референдуму. Таке рішення вони прийняли на черговій сесії у вівторок, 19 січня, передає місцеве видання "Гречка".

  Як зазначається, депутати заявили про незгоду з рішенням комітету Верховної Ради щодо перейменування міста на Інгульськ.

  Також на сесії розглянули ідею провести слухання щодо перейменування. Під час обговорення депутат Андрій Табалов зауважив, що проблема полягає в тому, щодо думки людей не прислухаються, тому вважає, що перейменування міста треба відтермінувати до створення закону про місцевий референдум, який би дозволив громаді обирати назву в законний спосіб. Пункт же про незгоду з назвою Інгульськ він взагалі запропонував виключити. Але цю правку не підтримали. Водночас депутат Роман Колісніченко запропонував також внести до звернення пункт про недопустимість обрання імперської назви для міста. Цю пропозицію депутати також не підтримали.

  Нагадаємо, 23 грудня профільний комітет парламенту підтримав перейменування Кіровограда в Інгульськ. 26 жовтня в Кіровограді оприлюднили результати опитування кіровоградців про перейменування міста. Найбільше кількість голосів набрав варіант "Єлисаветград". Однак Кіровоградська міська рада вирішила не передавати до парламенту лише цей варіант. На розгляд Верховної Ради тоді направили сім ймовірних варіантів, які набрали найбільше голосів на громадських слуханнях.

  Попередній матеріал
  Експерт пояснив причини сьогоднішнього падіння гривні
  Наступний матеріал
  Скандал довкола сюжету "Первого канала" про зґвалтовану в Німеччині російську дівчинку набирає обертів
  Теги:
  Loading...