5.ua

МІП хоче спростити процедуру перебування іноземних журналістів на території України

  Мінінформполітики ініціюватиме спрощення механізму перебування іноземних журналістів на території України.

  Про це сьогодні, 5 серпня, під час конференції на тему: "Що змушує російських журналістів шукати притулку в Україні. Розповіді про маніпуляції в російських ЗМІ щодо висвітлення кризи на сході України" заявила представниця міністерства.

  "19 серпня ми готуємо для винесення на Кабмін постанову щодо подовження перебування іноземних журналістів на території України, певну зміну процедури, для того щоб стало простіше отримувати таку можливість", - сказала вона.

  Також представниця відомства зазначила, що восени Міністерство інформаційної політики внесе у парламент законопроект щодо глобальної зміни цієї процедури: "Для того щоб задіяти до роботи і іноземних журналістів, щоб вони відкрили тут свої представництва, а також російських журналістів, яким це необхідно в силу безпеки". 

  Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко надав українське громадянство російській громадській діячці Марії Гайдар, а також російському журналісту, колишньому головному редакторові Forbes-Україна Володимиру Федоріну.

  Попередній матеріал
  ЄС виділить Франції 20 млн євро для вирішення проблеми нелегальних мігрантів
  Наступний матеріал
  На Черкащині директор інтернату розтратив близько 700 тис. бюджетних коштів