volynnews.com

Мінсоцполітики: в Україні офіційно налічується понад 165 тис. дітей-переселенців

  В Україні в зв'язку з бойовими діями на Сході й окупацію Криму 167 тис. дітей змушені були залишити свої домівки.

  Про таке повідомив директор департаменту захисту прав дітей і усиновлення Міністерства соціальної політики України Руслан Колбаса, передає "Радіо "Свобода".

  "За нашими даними, дітей 167 тисяч. Але це ті, які зареєстровані в управліннях праці та соціального захисту населення. І ми кажемо про те, що є багато дітей, батьки яких не звертаються, або ж немає потреби звернутися до соціальних служб – вони адаптувалися", – сказав Колбаса.

  Він також наголосив, що частина дітей вивезена до Росії, та остаточна кількість не відома. "У нас є дані тих сімей, які ми можемо контролювати. Це прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, які виховують дітей-сиріт. До 15-ти дитячих будинків сімейного типу з Луганська і з Донецька виїхали на територію Російської Федерації", – зазначив чиновник.

  За інформацією видання, у кожному дитячому будинку сімейного типу перебувало від 5 до 10 дітей. При цьому Руслан Колбаса також зазначив, що за неофіційними даними, якими володіють громадські організації, на окупованій території залишилося більше 2 тис. дітей, які позбавлені батьківської опіки.

  Попередній матеріал
  Московські "тролі" закликають українців на протест під Радою - Найєм
  Наступний матеріал
  Справа Клюєва продемонструє самостійність чи несамостійність голови Верховної Ради – експерт

  У Львові влаштували акцію для дітей-переселенців "Не забувай мене"

  Діти-переселенці збиратимуть кошти для онкохворих на столичній благодійній акції

  ЄС виділив €1 млн для переселенців у Маріуполі та на відновлення житла у місті

  Життя вимушених переселенців в Києві