Опалення
Опалення ye.ua

Мінрегіон: Якщо забракне газу - температура у квартирах українців може впасти до 16 градусів

  Мінрегіон не відкидає, що якщо газу не вистачить, температура в квартирах українців впаде до 16 градусів

  Про це в ході брифінгу повідомив заступник глави Мінрегіону Едуард Кругляк, повідомляє УНІАН. "Це може бути тільки в тому випадку, коли елементарно не вистачатиме газу", - підкреслив заступник глави Мінрегіону.

  Окрім того, Кругляк підкреслив, що в Україні більшість багатоквартирних будинків не утеплені належним чином. Через це в Мінрегіоні планують наступного року передбачити кошти на комплексне утеплення багатоквартирних будинків, адже утеплення окремих квартир не може принести бажаного результату.

  "На мою думку, утеплення необхідно проводити всього будинку загалом, а не окремої квартири", - сказав Кругляк. Також він додав, що міністерство передбачить такі витрати в бюджеті на 2016 рік, "яким би він не був складним".

  Разом з тим, заступник міністра підкреслив, що зниження мінімального температурного режиму до 16 градусів вимагає відповідного законодавчого врегулювання.

  Як повідомляв 5.ua, у липні 2015 року міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що призупинення поставок газу із Росії не вплине на опалювальний сезон.

  Попередній матеріал
  Останні бої показали: українська армія уже перехоплює ініціативу – Мирний
  Наступний матеріал
  Центробанк РФ запропонував банкам розробити заходи на випадок падіння курсу до 100 рублів за долар
  Теги:
  Loading...