ua.korrespondent.net

Міносвіти перевірить на плагіат дисертацію дружини міністра культури Кириленка

  Міністр освіти повідомив, що вважає дивним, що зауваження до дисертації надійшли вже після завершення всіх процедур захисту

  Дисертація дружини віце-прем'єр міністра України - міністра культури В'ячеслава Кириленка Катерини буде розглянута на предмет плагіату в цьому місяці, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заяву міністра освіти Сергія Квіта на брифінгу в Кабінеті міністрів у вівторок, 9 лютого.

  "Щодо Катерини Кириленко, то її дисертація буде розглянута в цьому місяці на засіданні атестаційної колегії та буде визначено установу, яка буде проводити експертизу", - сказав Квіт.

  Міністр повідомив, що вважає дивним, що зауваження до дисертації надійшли вже після завершення всіх процедур щодо захисту, тому вважає, що ця ситуація має політичний відтінок.

  Зазначимо, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології факультету магістерської підготовки КНУКіМ Тетяна Пархоменко звинуватила Катерину Кириленко, дружину віце-прем'єр-міністра культури В'ячеслава Кириленка, в плагіаті дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю "теорія і методика професійної освіти".

  "Ознайомившись зі змістом дисертації Катерини Кириленко я виявила масштабний плагіат: близько третини з 369 сторінок не мають посилань на використані джерела. Вони складаються з текстів, які належать іншим авторам, посилання на які відсутні або фальсифіковані", - написала Пархоменко в своєму блозі.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 8 лютого 2016 року, науковці вимагали Антикорупційне бюро розслідувати дії міністра культури Кириленка

  Попередній матеріал
  Збройні сили РФ разом із бойовиками проводять активну підготовку до агресивних бойових дій проти нашої країни - Турчинов
  Наступний матеріал
  Жертвами зіткнення поїздів у Німеччині стали щонайменше 9 людей
  Теги:
  Loading...

  МОН позбавило ліцензії виш Поплавського та заборонило Ківалову видавати дипломи магістрам з політології

  Міністерство культури винесе свою стратегію на Нацраду реформ - Кириленко

  Кириленко хоче створити в Україні музей тоталітаризму