Фото Міноборони

Міноборони завершило розробку української воєнної доктрини

  Міністерство оборони України завершило розробку проектів стратегічних документів в оборонній сфері, зокрема воєнної доктрини.

  Про це повідомив заступник міністра оборони Петро Мехед на брифінгу у Києві 11 серпня, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Міністерство оборони завершило підготовку ключових стратегічних документів оборонного планування, а саме: воєнної доктрини України, концепції розвитку сектора безпеки та оборони України, концепції державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки Збройних сил України на 2015-2020 рр., а також стратегічного оборонного бюлетеня України, який доопрацьовано з урахуванням положень стратегії військової безпеки України", - сказав Мехед.

  Крім того, наголосив заступник міністра, на розгляд Кабінету Міністрів передано проект Державної цільової оборонної програми оптимізації та реорганізації Збройних сил України на 2015-2017 рр.

  Нагадаємо, у лютому Президент затвердив проект реформування Збройних сил. "Ми чомусь тривалий час боялися говорити словосполучення, що ми будуємо національну армію. Це не копія якоїсь там східної чи західної моделі – в нас може бути власний шлях. Той досвід, який держава отримала за рік введення бойових дій на Донбасі – це досвід, який не кожна країна світу може мати у своїй власній історії", - заявив тоді заступник начальника управління Міністерства оборони України Сергій Галушко.

  Попередній матеріал
  Берегова охорона США вилучила у контрабандистів рекордну партію наркотиків
  Наступний матеріал
  Яцек Козловський: Симпатія поляків - на стороні українців
  Теги:
  Loading...