knews.kg

Міноборони закупило 739 квартир для військовослужбовців

  Для військовослужбовців ЗСУ Міністерством оборони закуплено 739 квартир на загальну суму 569,183 млн грн

  Про це повідомила прес-служба Міноборони України на сайті відомства. 

  Ще 273 квартири мають придбати найближчим часом. У міністерстві також повідомили, що у деякі із викуплених помешкань власники вже почали заселятися, всі документи готові. Йдеться про житло у Львівській, Миколаївській, Хмельницькій та Запорізькій Областях. Крім того, 200 родин військовослужбовців отримають компенсації за неотримані квартири. На це в Міноборони передбачено 100 млн грн.

  Керівник головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ Петро Саков заявив: "У першу чергу було забезпечено 26 сімей поранених учасників АТО. Дві квартири для постійного проживання, двадцять чотири - службові для проживання сімей військовослужбовців. Інші напрямки - службове житло, яким забезпечуються діючі військовослужбовці і ті військовослужбовці, які перебувають на черзі багато років".

  Як повідомляв 5.ua, 9 жовтня 2015 року Мінсоцполітики направило кошти на закупівлю 633 квартир для сімей загиблих у зоні АТО бійців. Окрім того, 13 жовтня Президент вручив ключі від 20 квартир родинам бійців АТО у Дніпропетровську. 

  Попередній матеріал
  Уряд сподівається на якнайшвидше підписання закону про незалежне бюро розслідувань - Яценюк
  Наступний матеріал
  Протести проти обленерго в Чернігові: підприємці хочуть зустрітися з віце-президентом США
  Теги:
  Loading...