Ігор Павловський / Кадр із відео

Міноборони взяло на озброєння БТР-3

  На забезпечення Збройних Сил України прийняли БТР-3.

  Підприємство-виробник уже отримало передоплату та приступило до виконання замовлення, повідомляють у прес-службі оборонного відомства.

  Разом із тим, під час державних випробувань броньованого автомобіля "Дозор" було виявлено 49 недоліків. Недоліки, які були виявлені під час випробувань, стосуються переважно ходової частини. Машина пройшла близько 8 тис. км і частота поломок склала 4-5 на тис. кілометрів.

  "Наразі готується спільне рішення з підприємством "Укроборонпром" щодо усунення цих недоліків та укладання угоди на постачання цього автомобіля до ЗСУ. Всі ці питання будуть вирішені в робочому порядку і Збройні Сили України отримають надійну машину" – цитує прес-служба заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Ігоря Павловського.

  Нагадаємо, в інтерв'ю "5 каналу" Гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов звинуватив заступника міністра оборони генерала Ігоря Павловського в саботуванні процесу озброєння армії. Зокрема, він зауважив, що міністерство досі не взяло на озброєння військові машини БТР-3.

  Повну версію розмови із Романом Романовим читайте в розділі ІНТЕРВ'Ю

  Попередній матеріал
  МВС не має наміру звільняти Паскала – Аваков
  Наступний матеріал
  У Києві презентували Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе