segodnya.ua

Міноборони: У 2015 році ЗСУ візьмуть участь у чотирьох багатонаціональних військових навчаннях

  У 2015 році Збройні Сили України взяли участь у 7 багатонаціональних військових навчаннях, із них 4 - на території України та 3 - поза її межами.

  Заплановано проведення ще чотирьох спільних навчань. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

  Це українсько-польське тактичне навчання авіаційних підрозділів "Безпечне небо – 2015", яке має пройти 12-16 жовтня на Івано-Франківщині. Планується, що у навчанні візьмуть участь до 350 військовослужбовців обох країн, вертольоти та літаки винищувальної і транспортної авіації.

  Багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ "Кленова арка - 2015", яке має відбутися з 9 по 22 листопада у Литовській Республіці.

  Сертифікаційне навчання бойової тактичної групи Європейського Союзу "Коммон Челленж – 2015" у Республіці Польща, орієнтовний термін проведення якого з 14 по 20 листопада.

  Також багатонаціональне тактичне навчання "Трайдент Джанкчер – 2015", що відбудеться з 18 жовтня по 6 листопада цього року одразу в двох країнах - Королівстві Іспанія та Італійській Республіці. Від Збройних Сил України участь у цьому навчанні візьмуть до 20 військовослужбовців зі спеціальним обладнанням. 

  Нагадаємо, 21 вересня на Яворівському полігоні генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг разом з Президентом відкрили міжнародні навчання "Україна-2015".

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині блокували постачання контрафактного алкоголю та тютюну до району АТО
  Наступний матеріал
  Оприлюднено відео захоплення Савченко
  Теги:
  Loading...