mil.gov.ua

Міноборони та Будівельна палата підписали меморандум щодо забезпечення військових ЗСУ житлом

  24 вересня, у Києві відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством оборони України та Будівельною палатою України щодо забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України житлом.

  Про це повідомляє прес-служба Міноборони. Від оборонного відомства меморандум підписав міністр відомства Степан Полторак, а від будівельників свій підпис поставив президент палати будівельників України Петро Шилюк.

  "На сьогоднішній день Міноборони України здійснює цілу низку заходів із закупівлі житла, ми запрошуємо усіх учасників будівельної палати брати участь у закупівлі житла, запрошуємо громадськість контролювати процес закупівлі. Я сподіваюся, що до кінця року ми виконаємо бюджетну програму із закупівлі житла для військовослужбовців і продовжимо цю роботу наступного року". – зазначив заступник міністра оборони Юрій Гусєв.

  "Програма реалізації житла для військовослужбовців за бюджетні кошти - це підтримка будівельного ринку України. Члени будівельної палати України готові співпрацювати за кошти інвесторів з землями Міністерства оборони", — сказав президент будівельної палати України.

  Нагадаємо, 26 серпня Президент в Одесі вручив прикордонникам ключі від квартир.

  Попередній матеріал
  Українських громадян серед загиблих у Мецці немає - муфтій
  Наступний матеріал
  Декомунізація у Києві: на сьогодні перейменовано 27 вулиць
  Теги:
  Loading...