5.ua

Міноборони створює Центр розвитку матеріального забезпечення ЗСУ

  У Міноборони було прийнято рішення про створення Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України.

  Про це сьогодні, 30 вересня, під час прес-конференції щодо реформування речового забезпечення ЗСУ повідомив ідеолог проекту "Реформування норм та стандартів речового забезпечення ЗСУ та інших військових формувань" Костянтин Лєснік.

  Він зокрема сказав, що до теперішнього часу речовим забезпеченням військовослужбовців займалися кілька департаментів. Вони працювали над розробкою, контролем якості і закупівлями матеріального забезпечення бійців Збройних сил України. Таким чином було складно визначити, на кому лежить відповідальність за неналежне виконання завдання. 

  "Керівництвом Міністерства оборони було прийнято рішення створити Центр розвитку матеріального забезпечення ЗСУ, який вже на офіційній основі підхопить роботу нашої робочої групи і буде створювати технічні умови, перевіряти якість виробів", - відповідне рішення було прийнято в рамках реформування норм та стандартів речового забезпечення, зазначив Лєснік. 

  Нагадаємо, Міноборони уклало 413 договорів на постачання армії речового майна на суму понад 2,2 млрд грн. 

  Попередній матеріал
  ГПУ завершила розслідування щодо екс-начальника ГУ СБУ, причетного до "антитерористичної операції" на Майдані
  Наступний матеріал
  Державі повернули землі Януковича в Сухолуччі
  Теги:
  Loading...