Газета \"День\"

Міноборони розробляє нову Воєнну доктрину України

Президент затвердив задум реформування Збройних сил, на підставі якого Міністерство оборони разом із Генеральним штабом розробляють комплект документів, зокрема і нову воєнну доктрину.

Про таке в ефірі "Клубу реформ" на "5 каналі" заявив заступник начальника управління Міністерства оборони України Сергій Галушко.

"Ми чомусь тривалий час боялися говорити словосполучення, що ми будуємо національну армію. Це не копія якоїсь там східної чи західної моделі – в нас може бути власний шлях. Той досвід, який держава отримала за рік введення бойових дій на Донбасі – це досвід, який не кожна країна світу може мати у своїй власній історії", – зазначив Галушко.

"Є бачення розвитку армії затверджене на нормативному рівні. Президент затвердив задум реформування і розвитку Збройних сил. На підставі цього в Міністерстві, в Генеральному штабі розробляється комплект документів. Зараз завершується проведення оборонного огляду, відповідно до указу президента ми маємо завершити його до кінця березня. Результатом оборонного огляду буде поява низки документів, зокрема – нова Воєнна доктрина держави", – наголосив він.

Попередній матеріал
Лукашенко розповів, що "нормандська четвірка" за ніч випила "відра кави"
Наступний матеріал
Введення в дію нових санкцій проти Росії було перенесене на понеділок, щоб покращити атмосферу перемовин у Міську – МЗС

Українські бійці розблокували трасу Дебальцеве-Артемівськ - Міноборони

Міноборони оприлюднило нові фото розбитої російської техніки на Донбасі

Втрати бойовиків за минулу добу: 48 вбитими, 22 пораненими - Міноборони

Міноборони закупило бронежилетів на 154 млн грн