Фото Юрія Бірюкова

Міноборони повністю перейшло на електронні закупівлі (документ)

  Юрій Бірюков повідомив: Міністерство оборони України першим запровадило проведення торгів через електронні майданчики.

  Про таке волонтер і радник Президента написав у своєму Facebook. Він посилається на наказ міністра оборони за №257, який передбачає "повне переведення закупівель МО по речовому, медичному, продовольчому та паливному забезпеченню на майданчики електронних торгів. "Всі, ви розумієте – всі закупівлі! Форма, ліки, тушонка, дизель. Все буде закуповуватися на відкритих електронних торгах. Де фірми будуть боротися за зниження ціни на лот. Де економитимуться МІЛЬЙОНИ гривень!" – пише Бірюков.

  За його даними, Міністерство оборони України зараз єдине міністерство, яке запровадило проведення запорогових (більше 100 000 гривень) торгів через електронні майданчики. "Юрій Гусєв, Артур Переверзєв, Тетяна Доманова, Андрій Кучеренко та інші члени команди – герої! Не більше й не менше. Вони видавили це рішення, пробиваючи його через 11 міністерств і відомств", – зазначив радник.

  На 30 червня Юрій Бірюков анонсував семінар з використання електронних торгів, на який покликав усіх виробників: "У нас немає "улюбленців", ми не "сіли на потоки". Ми шукаємо ВСІХ потенційних виробників, які готові працювати чесно, прозоро і ефективно. Нам плювати на закиди, ми ненавидимо хабарників і корупціонерів. І ми робимо все доступно і прозоро".

  Фото Юрія Бірюкова

  Попередній матеріал
  Здобуте дзюдоїсткою "золото" підняло Україну на дві позиції у рейтингу Європейських ігор
  Наступний матеріал
  МВС заарештувало 86 об’єктів нерухомості по справі Фірташа – Аваков
  Теги:
  Loading...