міноборони 5.ua

Міноборони поступово повертає відібрані за часів Януковича об’єкти

  За фактами незаконного вилучення об’єктів Міноборони тривають судові провадження.

  Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак поставив завдання провести перевірку на предмет законності передачі нерухомих об’єктів військового майна у володіння третім особам, передає прес-служба відомства.

  Перевірка з’ясувала, що у 2011 році було захоплено земельну ділянку площею близько 24 га урочища Чубуки Переяслав-Хмельницького району Київської області, яка належить до земель Міноборони. На цій землі самовільно зведені капітальні споруди загальною площею близько 2 тис. квадратних метрів. У 2012 році незаконне будівництво було легалізоване "внаслідок винесення завідомо неправосудного судового рішення".

  Протягом 2013-2014 років посадовцям Міноборони, які захищали інтереси відомства у суді, вдалося отримати рішення про звільнення земельної ділянки площею 12 га, повернення її Міністерству та визнання недійсним договору про довгострокове користування.

  Також триває робота з повернення Міністерству оборони 16 мисливських та 2 риболовецьких господарств на Київщині, 14 мисливських господарств на Прикарпатті та нерухомих об’єктів на Одещині. У повідомленні підкреслюють, що більше 10 останніх років рішення суду щодо повернення цього майна із чужого незаконного володіння на користь Міністерства оборони не виконувалося. Лише у 2015 році спільними зусиллями Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил та Генеральної прокуратури України виконавче провадження поновлено. На даний час проводиться робота щодо виконання зазначеного рішення суду.

  Попередній матеріал
  Ярош пропонує амністувати бійців "Правого сектору" в обмін на влиття ДУКу до армії
  Наступний матеріал
  СБУ затримала диверсанта, який мав завдання здійснити два теракти у Харкові