dt.ua

Міноборони планує до кінця року завершити створення держреєстру військовозобов'язаних

  Міністерство оборони України має намір до кінця поточного року завершити створення державного реєстру військовозобов'язаних.

  Про це повідомила на брифінгу в Києві начальник Управління комунікації та преси українського оборонного відомства Оксана Гаврилюк, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Найближчим часом законопроект буде направлений до Верховної Ради України. Ми плануємо, що до кінця цього року створення такого державного реєстру буде завершено", - зазначила Гаврилюк.

  Вона також пояснила, що для наповнення інформаційної бази реєстру будуть використані дані фіскальної, прикордонної, міграційної служб, а також бази виборців України.

  "Створення такого реєстру військовозобов'язаних дозволить Міністерству оборони ефективно запобігати спробам громадян ухилятися від військової служби", - додала вона.

  Гаврилюк нагадала, що Кабінет міністрів затвердив проект закон про єдиний державний реєстр військовозобов'язаних, який був підготовлений Міністерством оборони України.

  Нагадаємо, 5 серпня, Кабінет міністрів схвалив проект закону, що передбачає створення електронного реєстру військовозобов'язаних.

  Попередній матеріал
  У Криму озброєні автоматами люди оточили територію футбольного клубу
  Наступний матеріал
  Адвокат Сенцова вимагає відводу складу суду