міноборони 5.ua

Міноборони обіцяє перевірити працівників на детекторі брехні та запросити радників із-за кордону

Перевіряти працівників на детекторі брехні та запросити радників із-за кордону пообіцяли у вітчизняному Міністерстві оборони. Усе задля того, щоб стати більш відкритими та прозорими і протидіяти корупції у відомстві.

У Міністерстві пояснили, бюджетні витрати цього року зросли втричі, і відповідно зростають корупційні ризики. Найбільш гостро це проявляється в закупівлі та модернізації військової техніки, продовольчому, речовому та медичному забезпеченні армії, соціальному захисті військовослужбовців.

У відомстві розробили відповідну програму для протидії та запобіганню корупційним проявам. У ній, переконують, врахували досвід країн НАТО. Окремо наголошують на використанні поліграфа при ухваленні кадрових рішень.

"Унікальність полягає у 4-рівневому контролі за виконанням заходів за цією програмою. А саме: це створення двох внутрішніх комісій, які постійно діючі, постійно працюючі, далі це контроль здійснюватися буде Нацагенством з питань запобігання корупції і наступний контроль це міжнародні наші радники, які створюють спеціальну інституцію", - повідомив начальник антикорупційного управління міністерства оборони Віктор Гончарук.

"Я як голова конкурсної комісії з призначення державних службовців можу сказати, що наша міністерська комісія почала працювати ефективно. Ми відбираємо найбільш підготовлених кандидатів, які після цього проходять тестування через поліграф. Зі 100 людей, які пройшли поліграф, було відібрано 18 кандидатів на призначення на посади", - зазначив заступник міністра оборони Петро Мехед.

Нагадаємо, 11 серпня Міністерство оборони України завершило розробку проектів стратегічних документів в оборонній сфері, зокрема воєнної доктрини.

Попередній матеріал
Олександр Квіташвілі: Ми побудували фундамент, який дає можливість закуповувати ліки за правильною номенклатурою
Наступний матеріал
У Києві встановили скульптуру, присвячену захисникам незалежності України
Теги:
Loading...