ukr24.eu

Міноборони нагородило призерів VI Всесвітніх ігор серед військовослужбовців

Призерів та чемпіонів VI Всесвітніх ігор серед військовослужбовців нагородили у міністерстві оборони.

Українська збірна збройних сил посіла десяте загальнокомандне місце у Кореї, і здобула там 5 золотих, 9 срібних та 12 бронзових медалей.

Окрім того, спортсменки Наталія Лупу та Марія Лівер встановили два світові військові рекорди. Зокрема, Лупу стала найшвидшою у забігу на дистанцію у 800 метрів, а Лівер - в плаванні брасом.

Загалом сьогодні відзначили більше тридцяти спортсменів. Їм вручили грошові винагороди від 5 до 15 тисяч гривень - залежно від того, яке місце посіли на змаганнях.

VI Всесвітні військово-спортивні ігри, проходили у Південній Кореї з 2 по 11 жовтня.

Нагадаємо, перед початком змагань Південна Корея депортувала дев’ятьох російських спортсменів, які влаштували пиятику на борту літака.