Міноборони_пресуха 5.ua

Міноборони хоче купувати їжу для військових лише через електронні закупівлі

Чільник відомства провів нараду з нинішніми та потенційними постачальниками продуктів, на якій учасників торгів поінформували про нові правила участі в конкурсі

Практика вже довела, що така система за рахунок конкуренції дозволяє суттєво зменшити ціну, адже закупівлі відбуваються у вигляді відкритого аукціону на пониження. Останній приклад - після участі в торгах однієї із західних мереж гіпермаркетів вартість добового раціону зменшилася до 44 грн проти нинішніх 67 грн.

Втім, у Міноборони припускають, що ті компанії, які вже кілька років монопольно харчують військовослужбовців, почнуть зривати торги за допомогою судів. Адже ціна питання становить понад 3 млрд грн на рік з державного бюджету.

 "Ми чекаємо на дуже великий тиск. В тому числі на величезну кількість оскаржень різними компаніями цієї процедури з тим, щоб затягти її. Якщо до 1 квітня нові угоди не будуть підписані, то ми знову будемо змушені перепідписувати угоди з компаніями, які на сьогодні надають нам ці послуги", - повідомив голова Комітету конкурсних торгів Міністерства оборони Олег Свірко. 

Нагадаємо, Степан Полторак повідомив, що у Міноборони планують розробити жорстку систему контролю за якістю харчування військовослужбовців.

Як повідомляв 5.ua, 27 січня 2016 року в Житомирі у військових частинах проходили ревізії через підозру у викраденні та реалізації військових пайків. 

Попередній матеріал
У Тайвані рятувальники шосту добу розбирають завали 17-поверхівки
Наступний матеріал
Кількість охочих служити в армії за контрактом зросла у 20 разів - Міноборони
Loading...

У Міноборони планують розробити жорстку систему контролю за якістю харчування військовослужбовців

Бірюков: Досвід НАТО у харчуванні військовослужбовців наразі не спрацьовує для ЗСУ

Бірюков: Добова норма харчування українського військового складає 70 грн

Бірюков розраховує на розширення чинного експерименту щодо харчування військових з 1 квітня