obx.org.ua

Мін'юст оскаржить у ВАСУ рішення апеляційного суду щодо соцвиплат на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу

  Міністерство юстиції оскаржить у Вищому адміністративному суді рішення Київського апеляційного адміністративного суду про необхідність здійснення соціальних виплат на територіях Луганської та Донецької областей, в даний час підконтрольних так званим "ДНР" та "ЛНР".

  Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на питання про те, якими будуть дії влади щодо відповідного рішення суду, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "У мене просте питання до суддів Апеляційного суду, які винесли це рішення. Їх, напевно, треба просто відправити разом з інкасаторами або співробітниками Державної казначейської служби на непідконтрольну України територію, щоб вони туди відвезли гроші для виплати пенсій, - тоді яке б рішення вони прийняли", - зазначив Петренко.

  Міністр наголосив, що в даний час не стоїть питання про те, що українська влада не хоче виплачувати відповідні кошти громадянам.

  "Ці гроші акумульовані, щоб виплатити їх нашим громадянам, які переїжджають з підконтрольною терористам території, або після звільнення цих територій", - пояснив він.

  "Приймати такі рішення, коли ти сидиш в теплому кабінеті Апеляційного суду та давати доручення співробітникам казначейства або держбанку - а до слова, кілька співробітників були вбиті ще минулого року, коли везли гроші, ризикуючи своїм життям - це популізм", - підкреслив Петренко.

  Попередній матеріал
  Подробиці збройного конфлікту в Дніпровському районі Києва
  Наступний матеріал
  Сім'ям загиблих бійців 12-го батальйону передали ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

  У Мін'юсті розраховують, що комуністичну ідеологію заборонять уже до 9 травня

  МВС просить Мінюст скасувати ліцензії на забудову на Микільсько-Слобідській

  Глава Мін'юсту звільнив керівництво Реєстраційної служби Києва

  Мін’юст вимагає від СБУ перевірити Симоненка на причетність до фінансування тероризму