Міністр нацоборони Канади відвідав Яворівський полігон, де пройдуть спільні українсько-канадські навчання

  Програма тренувань відбуватиметься у два етапи і триватиме до 2017 року.

  Спільний українсько-канадський військовий вишкіл розпочнуть у вересні на Яворівському полігоні Львівщини. Оглянути місце запланованих навчань вирішив міністр національної оборони Канади Джейсон Кенні. Супроводжував його на полігон український колега Степан Полторак.

  Джейсон Кенні ознайомився з матеріально-технічною базою полігону, відвідав навчальні класи, в яких військовослужбовці проводили заняття з протидії саморобним вибуховим пристроям. Крім того, міністр Нацоборони стежив за військовою підготовкою вітчизняних бійців. Програма українсько-канадських навчань відбуватиметься у два етапи і триватиме до 2017 року. Загалом на військову підготовку українських армійців Канада виділить понад $16 млн доларів.

  Нагадаємо, міністр національної оборони Канади Джейсон Кенні  прибув до України 25 червня. Під час візиту заплановані зустрічі Кенні з президентом України Петром Порошенком, прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, главою МЗС Павлом Клімкіним і міністром оборони Степаном Полтораком. 

  Попередній матеріал
  Децентралізація - не передавання повноважень від одних представників влади до інших, а збільшення ефективності самої влади – Порошенко
  Наступний матеріал
  Шахти потребують більше 1 млрд грн для модернізації - Демчишин