Стець 5.ua

Міністр інформполітики розповів, як РНБО ухвалювала санкційний список з журналістами

  Перелік формували Служба безпеки України та Міністерство внутрішніх справ.

  Міністр інформаційної політики Юрій Стець пояснив, що санкційні списки були сформовані СБУ та МЗС. Про це він заявив в ефірі Hromadske.tv.

  За словами Стеця, у списку, який подається на голосування РНБО немає прізвищ, посади, медіа, чи іншої структури до якої належить та чи інша людина.

  "У момент розгляду на РНБО є визначений список в алфавітному порядку. У ньому не існує по кожні людині аргументації від того чи іншого органу влади, який несе за це відповідальність, якоїсь додаткової інформації", - зазначив міністр.

  Нагадаємо, 16 вересня, Президент України підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО від 2 вересня, який запроваджує розширений список фізичних і юридичних осіб, до яких застосовуються санкції через причетність до анексії Криму і агресії на Донбасі.

  До цього списку потрапили 34 журналісти і 7 блогерів з Росії, Болгарії, Естонії, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, Великої Британії та інших країн. Міжнародна неурядова організація Комітет захисту журналістів розкритикувала новий санкційний перелік. Пізніше Президент України доручив РНБО вилучити прізвища журналістів ВВС зі згаданого списку. 

  Попередній матеріал
  Військовослужбовцю ЗСУ, якого завербувала розвідка РФ, оголосили підозру в держзраді
  Наступний матеріал
  Арешт Мосійчука: як це було (фото, відео)
  Теги:
  Loading...