Мінінфраструктури повідомляє про серію нападів на начальників транспортних інспекцій

  У Києві керівник транспортної інспекції став жертвою нападу невідомих, раніше були зафіксовані випадки агресії проти начальників інспекцій у Запоріжжі та Одесі.

  Як повідомляє прес-служба міністерства інфраструктури, 7 вересня о 8:30 під власним будинком дві невідомими особи спортивної статури скоїли напад на начальника управління Укртрансінспекції у Києві Олександра Гринюка. Під час нападу було нанесено тяжкі тілесні ушкодження (закрита черепно-мозкова травма, перелом носової перетинки, значні гематоми обличчя, розсічення м’яких тканин обличчя). На даний час Гринюка шпиталізовано. Напад пов’язується з професійною діяльністю.

  За даними міністерства, 30 липня в Запоріжжі двоє невідомих нанесли тілесні ушкодження середньої тяжкості в.о. начальника Нижньо-Дніпровського міжрегіонального територіального відділу Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті Володимиру Попсую. 6 липня в Одесі невідомі здійснили підпал особистого автомобіля в.о. начальника Чорноморського міжрегіонального територіального управління.

  На початку липня близько десятка діючих на той час керівників міжрегіональних територіальних органів Укрморрічінспекції та пов’язаних з ними службовців було тимчасово відсторонено від роботи з метою забезпечення належного виконання їхніх безпосередніх функцій.

  "Всі випадки підтверджують систематичне вчинення агресії та противоправних дій до працівників Укрморрічінспекції та Укртрансінспекції, які здійснюють діяльність в рамках українського законодавства,  сприяють системному вирішенню проблем, а також попередженню корупційної діяльності у відповідних органах влади", - зазначається в повідомленні.

  Нагадаємо, у ніч на 3 серпня невідомі підпалили офіс комунального підприємства "Київтранспарксервіс". Керівництво КП підозрює у скоєнні злочину "нечистих на руку підприємців, чиї статки виросли на корупційних зв’язках та правопорушеннях".

  Попередній матеріал
  Таран: змагання партій за місця у ТВК свідчить про зацікавленість олігархічних сил лише окремими регіонами
  Наступний матеріал
  Коли в державі процвітає корупція, не можемо говорити про чесну виборчу кампанію - експерт