Міліція викрила понад 200 сайтів-шахраїв, які "допомагали" оформити шенгенські візи

  Було встановлено понад 200 веб-сайтів, на яких пропонували "допомогти" в оформленні віз для виїзду за кордон, а також отриманні громадянства іноземних держав.

  Про це йдеться на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

  Повідомляється, що звернення про незаконну діяльність таких сайтів надходили до правоохоронців від Міністерства закордонних справ. Так, на адресу Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС направлялися скарги щодо фактів шахрайства Інтернет-ресурсів з пропозицією оформлення шенгенських віз.

  Праоохоронці провели моніторинг національного сегменту Інтернет-мережі, у результаті чого було встановлено понад 200 сайтів, на яких пропонували "допомогти" в оформленні віз для виїзду за кордон, а також отриманні громадянства іноземних держав.

  "Зловмисники здійснювали виготовлення підроблених документів щодо місця роботи, розміру доходів, відкритих рахунків у банківських установах тощо. Пізніше ці документи подавалися так званими "посередниками" до дипломатичних представництв іноземних держав, де вони і зберігаються", - зазначається у відомстві. 

  Попередній матеріал
  З мінометів та гранатометів бойовики обстріляли Кримське на Луганщині - Москаль
  Наступний матеріал
  У Французькій Гвіані кішка проїхалася на крилі аероплана (відео)