www.mvs.gov.ua

Міліція Волині отримала від ЄС 38 нових позашляховиків - МВС

Сьогодні волинські міліціонери на Замковій площі в Луцьку з почестями отримали від Євросоюзу 38 нових позашляховиків, оснащених тепловізорами.

Автомобілі передали українським правоохоронцям в межах проекту "Разом заради безпеки Люблінського воєводства і Волинської області". Проект є складовою Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 року, повідомляє прес-служба МВС України.

Як йдеться у повідомленні відомства, спільний проект був відібраний для фінансування з фондів Євросоюзу ще у липні 2012 року в місті Варшава. Основна мета проекту – підвищити безпеку на польсько-українському кордоні та в прикордонній зоні. У межах цього проекту закупили 38 автомобілів підвищеної прохідності "Isuzu D-Max" з необхідним спорядженням для волинської міліції та 42 – для люблінської поліції. Як повідомляють у МВС України, загальний кошторис проекту - 4 мільйони 652 тисячі євро. Кожен автомобіль додатково оснащений тепловізорами, фото-, відеокамерами, криміналістичними валізами.

"Європейський вибір України буде завжди підтримуватися урядом Польщі. Ця співпраця особливо для нас важлива і буде тривати й надалі", – наголосив заступник МВС Республіки Польща – державний секретар Ґжеґож Карпінські.

Сьогодні в Луцьку високопосадовці МВС України та Польщі урочисто передали волинським правоохоронцям ключі від автомобілів.

Нагадаємо, 3 серпня 2015 року у Луцьку в Будинку культури розпочався набір до патрульної поліції.

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: Бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї і гранатометів
Наступний матеріал
Бойкот російських товарів в Україні обійдеться бізнесменам РФ у $2 млрд
Теги:
Loading...