twitter.com/ReformsWeNeed

Міліція Києва повідомляє про врегулювання конфлікту навколо з'їзду адвокатів

  Міліція Києва повідомляє про врегулювання конфлікту навколо з'їзду адвокатів, делегати називають подію "ганьбою".

  У столичній міліції повідомляють, що біля стін Будинку кіно, де проходить з'їзд адвокатів, який обирає трьох членів Вищої ради юстиції, сталася бійка, яку припинили правоохоронці і зараз там працює слідчо-оперативна група,передає "Інтерфакс-Україна".

  "Сьогодні в столичному Будинку кіно проходить з'їзд адвокатів України. Під стінами будівлі зібралися пікетники з вимогами вибирати до Вищої ради юстиції лише чесних кандидатів. Заявку на акцію громадська організація - ініціатор пікету - подала заздалегідь. Охорону громадського порядку на місці здійснює столична міліція ", - йдеться в повідомленні відділу зі зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Києві.

  В ході мітингу група з 7 осіб намагалася увійти до приміщення. Охорона їх не пустила. Сталася бійка. Правоохоронці врегулювали ситуацію між конфліктуючими сторонами.

  "В даний час на місці працює слідчо-оперативна група Печерського РУ ГУМВС України в м.Києві. Опитуються свідки та очевидці події", - розповіли в міліції.

  У повідомленні йзазначається, що, адвокат, кандидат в члени Вищої ради юстиції Олег Бондарчук назвав ганебною ситуацію і інцидент, який сталися перед початком З'їзду адвокатів в Києві в п'ятницю.

  "Більше години я не міг потрапити на з'їзд, який проводиться у відкритому режимі. Мені здається, що обрання членів ВРЮ має проходити без порушень", - сказав він.

  Крім того, Бондарчук зазначив: "Те, що відбувалося сьогодні внизу, нагадало мені події Майдану - якісь "Тітушки" ходять, бризкають сльозогінним газом в адвокатів. Я вважаю, що це ганьба".

  Як ми уже повідомляли раніше, у Києві обирають членів Вищої ради юстицій серед адвокатів.

  Попередній матеріал
  Мітинги шахтарів у Києві можуть бути пов’язані із внесенням до ВР законопроекту про трансфертне ціноутворення – Геращенко
  Наступний матеріал
  Столичній громаді планують повернути охоронні об'єкти ЮНЕСКО

  У Києві обирають членів ВРЮ серед адвокатів

  Лавринович: ВРЮ досі перевіряє діяльність суддів Кіреєва і Вовка [відео]

  У ВРЮ заявляють, що законопроект про мирні зібрання потребує істотного доопрацювання

  Оцінити роботу судді Кірєєва ВРЮ зможе після суду над Тимошенко