Дружківка 5.ua

Мешканці Дружківки обурені намірами міськради зробити прихильників сепаратизму почесними громадянами міста

У Дружківці, що на Донеччині, вибухнув скандал. Місцеві мешканці обурені намірами міськради зробити прихильників сепаратизму почесними громадянами міста.

Директор місцевої гімназії "Інтелект" Валентина Лугова та голова громадської організації "Святогір'я" Юрій Артемов торік виступали на мітингах на підтримку "ДНР". Нині ж їх пропонують відзначити начебто за активну громадянську позицію. Щоб цього не допустити, проукраїнські активісти прийшли на сесію міськради, нагадали там про торішні події, оголосили звернення до голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації та закликали міліцію притягнути ініціаторів надання почесних звань сепаратистам до відповідальності.

Натомість міський голова Валерій Гнатенко, який також до речі був помічений на мітингу "ДНР" разом із Луговою, запевнив, що в середу міськрада не розглядатиме цей проект рішення. Ба більше, намагався переконати, що закиди на адресу двох потенційних почесних громадян не мають підстав. Адже правоохоронці вже перевіряли їх у справі про сепаратизм, але до відповідальності не притягнули. Звання ж "Почесний громадянин" є не лише символічним, а й надає цілу низку пільг, зокрема, безкоштовне користування комунальними послугами та щорічну матеріальну допомогу 8 тис. грн. Усе це за рахунок місцевого бюджету.

"Громадянам міста Дружківка, які привели війну зараз у наш регіон, буде надаватися звання "Почесний громадянин міста Дружківка". Це два громадянина - це Лугова і це Артемов. Це "плєвок", я хочу сказати, взагалі громадянам міста Дружківка як такого. Якщо це почесні громадяни, то що тут можна робити, в цьому місті?", - зазначила голова громадської ради при Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації Василина Джура.

"У порядку сесії цього питання сьогодні немає. Тому черговий блеф, який вам сьогодні розповіли виступаючі. Відносно Лугової були досудові розслідування, які не доведені. І суду не було стосовно неї. Тому не варто таврувати. Я їй пораджу звернутися завтра в суд, щодо доповідача, який звинуватив її у сепаратизмі", - повідомив міський голова Дружківки Валерій Гнатенко.

Нагадаємо, торік колишнього міліціонера з Дружківки, що на Донеччині, який воював на боці так званої "ДНР", затримала контррозвідка СБУ.

Попередній матеріал
ФСБ затримала Яшина під час зустрічі з виборцями в Костромі
Наступний матеріал
"Слава Україні": бійці ЗСУ оприлюднили відео тренувальних стрільб з важкої артилерії
Теги:
Loading...