Грип_Київ 5.ua

Медики констатують, що грип потроху відступає

  За добу 27 січня в Україні зареєстровано 80720 звернень по медичну допомогу через захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З них - 38440 дітей.

  Про це повідомляє прес-служба ДСЕС України.

  "Нині можемо констатувати стабілізацію епідемічного процесу. Порівняно з даними за понеділок, кількість зареєстрованих випадків грипу та ГРВІ по Україні зменшилася майже на 6%, - зазначив т.в.о. Голови Держсанепідслужби, головного державного санітарного лікаря України Святослав Протас.

  "У більшості регіонів фіксуємо спад захворюваності. Проте до епідемічного процесу підключилися області, де не спостерігалася значна активність раніше. Наприклад, у Харківській області за 27 січня спостерігаємо збільшення випадків захворюваності на грип та ГРВІ майже втричі", - йдеться в повідомленні.

  Крім того, за показниками останньої доби найвищий темп приросту захворюваності на грип і ГРВІ зафіксовано також у Житомирській, Миколаївській, Одеській, Волинській та Вінницькій областях. Порівняно з минулими даними, захворюваність іде на спад у Дніпропетровській, Кіровоградській, Чернівецькій, Сумській областях та місті Києві.

  За 27 січня госпіталізовано 3430 хворих, з них - 1794 дитини. Серед захворілих на грип та ГРВІ - 804 медичні працівники.

  За оперативними даними лабораторій Держсанепідслужби за 27 січня лабораторно підтверджено грип у зразках 24 померлих (по 4 летальні випадки зафіксовано у Запорізькій та Київській областях, по 3 - у Донецькій та Черкаській, по 2 - в місті Києві, Одеській та Сумській  областях, по одному випадку в Дніпропетровській, Кіровоградській, Чернівецькій та Чернігівській  областях).

  Нагадаємо, 26 січня МОЗ оголосило епідемію грипу в Україні.

  Попередній матеріал
  Ми за два кроки від прориву, чи від провалу - Абромавичус
  Наступний матеріал
  З 1 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО

  У Києві від грипу померла 21 людина

  За добу кількість хворих на грип та ГРВІ зросла майже на 82% - ДСЕС (фото)

  Епідемія грипу в Україні забрала життя 83 людей

  У МОЗ розповіли, коли грип піде на спад

  У Дніпропетровській області спостерігається неблагополучна ситуація з грипом

  5 канал - трансляція наживо