Медуніверситет ім. Богомольця зібрав більше 144 тис. грн. для вишів Донбасу

  Національний медичний університет допомагає медичним університетам Сходу.

  144 100 грн. зібрав колектив Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця для допомоги медичним університетам Сходу України – Луганському державному та Донецькому національному ім. М. Горького. Про це інформує прес-центр столичного вишу.

  Кошти перерахували члени науково-педагогічного колективу НМУ. Усього в акції солідарності взяла участь 1 441 людина. Кожний із учасників перерахував у фонд допомоги 100 грн.

  "Всі знають, що Схід України знаходиться у скруті. Ідея підтримати наших колег із луганського та донецького "медів" знайшла розуміння в колективі", – пояснив перший проректор з науково-педагогічної роботи НМУ Ярослав Цехмістер.

  На думку проректора, крім професійної солідарності свою роль зіграли й патріотичні почуття, бо таким чином люди хотіли продемонструвати свою відданість єдності країни.

  Національний медичний університет не вперше бере участь в благодійних акціях. Нещодавно ректорат вишу одягнувся у Y-футболки на знак підтримки добудови нового корпусу НДСЛ "Охматдит", а студентський профком організував Перший благодійний бал, кошти з якого підуть на обладнання реабілітаційного центру Київського міського клінічного шпиталю.

  "На фоні зниження соціальних стандартів такі прояви солідарності мають особливе значення. Ми дуже цінуємо громадянську позицію, яку регулярно демонструє трудовий колектив і студентська спільнота. Хороший лікар не може бути байдужим", – підкреслив Ярослав Цехмістер.

  Попередній матеріал
  Рада проголосувала за мораторій на виплату зовнішніх боргів
  Наступний матеріал
  У Мінську тривають зустрічі підгруп контактної групи щодо Донбасу

  Україна забезпечує доставку гуманітарної допомоги і на окуповані території – Лисенко

  Німецький волонтер привіз три мікроавтобуси гуманітарної допомоги в Житомир

  Норвегія виділяє фінансову допомогу вимушеним переселенцям в Україні

  Цього тижня за допомоги канадських хірургів прооперують більше 30 поранених бійців