Facebook / Юля Марушевська

Марушевська передала прокуратурі компромат на свого заступника

  За словами Марушевської, дії її заступника спричинили збитки державі на суму понад 700 тис. грн

  Керівник Одеської митниці ДФСУ Юлія Марушевська передала до обласної прокуратури пакет документів внутрішнього розслідування про факти можливих зловживань і корупційних дій з боку заступника керівника установи, що перебував на посаді до моменту її призначення начальником Одеської митниці. Про це Марушевська повідомила на своїй сторінці Facebook.

  "Направила до прокуратури справу про можливі зловживання і корупцію з боку мого заступника Геннадія Іваненка, який був на посаді до того, як мене призначили начальником Одеської митниці. Його дії спричинили збитки державі на суму понад 700 тисяч гривень", - написала Марушевська.

  Керівник митниці розповіла: "Нещодавно на територію України з порушенням митних правил в'їхав автомобіль з окупованої території. Штраф за таке порушення становить 300% вартості автомобіля. Машину експерти оцінили в 360 тис. грн. Тож водій мав сплатити понад мільйон гривень штрафу. Однак водій звернувся до незалежного експерта, і той оцінив авто в 99 тис. грн. Після цього мій заступник (Іваненко - 5.ua) підписав з ним мирову угоду за вартістю 99 тис. грн".

  Однак Марушевська підкреслила, що в документах виявлено істотну невідповідність: "При першій оцінці на митниці чітко зафіксовано, що пробіг автомобіля становить 500 тис. км, а у водія в документі з незалежної оцінки вказана цифра 1 млн 600 тис. км. Доволі велика різниця в кілометражі та вартості автомобіля. Дивно, чому заступник начальника митниці вирішив піти на мирову за таких умов? Ми про це дізналися вкрай пізно: коли вже треба було машину віддавати водію - інакше оборудка пройшла б".

  За словами керівника Одеської митниці, лише на одній конкретній незначній справі щодо порушення законодавства, держава могла б втратити 700 тис. грн. "Тепер цю справу розслідуватиме прокуратура. Я також відправила подання на ім'я голови ДФСУ, щоб відсторонити Геннадія Іваненка від виконання обов'язків на період розслідування справи правоохоронним органами", - наголосила Марушевська і пообіцяла й надалі очищувати митницю від корупції.

  Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що Одеська митниця втратила 70% товаропотоку з приходом Марушевської.

   
  Попередній матеріал
  У будівлі Нацгвардії встановили пам'ятник генерал-майору Кульчицькому
  Наступний матеріал
  ВР проголосувала за створення німецько-української промислово-торговельної палати
  Теги:
  Loading...

  Чотирьох одеських митників впіймали на підробці документів - Марушевська

  Одеська митниця набиратиме нових інспекторів із 15 січня - Марушевська

  Юлія Марушевська: У нас нові правила гри, ми не толеруємо корупцію, з якого боку вона б не була

  Юлія Марушевська - інтерв'ю

  Марушевська розповіла, хто працюватиме на новій Одеській митниці

  Марушевська: Жодної "толерантності до корупції" бути не може