5 канал

Мартиненко прибув на допит у Національне антикорупційне бюро

  Колишній народний депутат України Микола Мартиненко прийшов на допит у Національне антикорупційне бюро.

  Прибув вчасно і перед початком допиту журналістам пояснив, що в бюро прийшов як свідок. Жодних підозр йому поки що не висувають. Цю інформацію підтвердила і речниця відомства.

  "Я склав депутатські повноваження для того, щоб як громадянин захистити свої честь і гідність. Друге - проти мене немає ніяких справ, я прийшов сюди як свідок", - сказав Мартиненко.

  "Микола Мартиненко прийшов сюди як свідок у двох справах. Перша справа - за фактом закупівлі держпідприємством "Східний гірничозбагачувальний комбінат" уранового концентрату австрійського акціонерного товариства. Інша справа - за фактом отримання хабарів при закупівлі держпідприємством "Енергоатом" обладнання у чеського акціонерного товариства "Шкода", - зазначила прес-секретар Національного антикорупційного бюро Світлана Оліфіра.

  Нагадаємо, вперше на допит колишній парламентарій мав прийти 29 грудня, утім, не з'явився. Його адвокат пояснив це лікуванням Мартиненка. Другий допит мав відбутися 11 січня. Тоді колишній депутат не прийшов у бюро, бо мав зустріч із прокурором у Швейцарії. Журналісти швейцарської газети SonntagsZeitung з'ясували, що Мартиненка підозрюють в отриманні хабара у 30 млн франків. І вже стало відомо, що колишній народний обранець залишив Національне антикорупційне бюро.

  Як повідомляв, 5.ua, 22 грудня Рада припинила депутатські повноваження Огнєвіч і Мартиненка.

  Попередній матеріал
  У Мумбаї заборонили робити селфі в небезпечних для життя місцях
  Наступний матеріал
  У РФ офіційний курс євро вперше перевищив 85 рублів