5.ua

Майже 30 тис. грн на місяць отримуватимуть співробітники Антикорупційної прокуратури - Холодницький

  З його слів, зарплата прокурора Антикорупційної прокуратури має бути не меншою, аніж у керівника відділу центрального апарату Національного антикорупційного бюро.

  Про це в ході брифінгу повідомив заступник генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє depo.ua

  Холодницький наголосив: "У законодавстві визначена чітка норма, яка вказує, що посадовий оклад прокурора Антикорупційної прокуратури повинен бути не меншим від посадового окладу керівника відділу центрального апарату національного антикорупційного бюро. В середньому  це близько 30 тис. грн. на місяць".

  Утім, питання фінансування залишається відкритим, оскільки кошти, необхідні для функціонування органів прокуратури і запропоновані в бюджеті, не співпадають. Загалом, в антикорупційній прокуратурі працюватиме 52 людини. Адміністративних посад у відомстві 11 - керівник, перший заступник, заступник і  начальники відділів.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 1 грудня 2015 року, Назар Холодницький заявив, що вже з середи, 2 грудня, разом із директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником вивчатиме конкретні матеріали, які стануть предметом розслідувань НАБУ та антикорупційної прокуратури. 

  Попередній матеріал
  "Рахман": Російські окупанти не пропонували перейти на їхню сторону, їх цікавила інформація про мою особу
  Наступний матеріал
  Журжій: Ми маємо ліквідувати податкову міліцію як орган тиску на бізнес
  Теги:
  Loading...