5.ua

Майдан має потенціал міняти не тільки Україну, а й сусідні країни - В'ятрович

Підсумком Майдану стало поступове звільнення країни від бандитської влади і свавілля міліції, і його потенціал здатен міняти не лише Україну, а й сусідні держави.

Про таке в ефірі телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив історик Володимир В'ятрович.

"Підсумком Майдану стало поступове звільнення України. Ми всі пам'ятаємо до чого скотилася Україна станом на 18 лютого 2014 року, коли територія свободи охоплювала лише невеличкій острівець на Майдані Незалежності. Довкола панували "тітушки", довкола панували мєнти, довкола панувала злочинна влада, і було важко зрозуміти, де закінчується бандитизм і починається, нібито, офіційна влада. Те, що нам вдалося зробити - це розсунути ці межі роботи майже до всіх кордонів України. Нажаль, поза цими кордонами поки що залишилась частина Донбасу і Крим, але я переконаний, що це теж буде зроблено", - зазначив В'ятрович.

"Путін розуміє, що Майдан має потенціал міняти не тільки Україну, Майдан має потенціал міняти і країни довкола. І в першу чергу ті країни, які будуються на не свободі, такі як Росія. І, власне, через це всі ці акції, які зараз відбуваються, які є проявом його повного страху", - сказав він.

Попередній матеріал
За добу загинув один боєць АТО, ще троє поранено - Лисенко
Наступний матеріал
Відвід важкої техніки планують розпочати сьогодні - РНБО

Третій Майдан є загрозою для суверенітету України - офіцер ЗСУ

Майдан та втеча Януковича - 21.02.2014: як це було

В Одесі відбувся мітинг-реквієм у пам'ять за загиблими на Майдані

До суду направили 15 обвинувальних актів щодо працівників ДАІ за переслідування Автомайдану