прес-служба Міноборони

Литва проведе навчання українських військових з ведення бою в умовах міста

  Військові інструктори Литви проведуть навчання українських військових інструкторів з ведення бою в умовах міста.

  Як передає УНІАН з посиланням на повідомлення Міністерства національної оборони Литовської Республіки, Литва отримала від України запит щодо передачі досвіду українським військовим інструкторам в покращенні ведення військовими влучної стрільби та ведення бойових дій в міських умовах. Зокрема, "литовські військові інструктори поділяться своїми спеціальними знаннями впродовж двотижневого курсу, організованого для їх колег з українських Збройних сил".

  "23 українські військові інструктори відвідають курси у Литві. Більшість з них набуватимуть досвід з курсу ведення бойових дій в міських умовах в складі механізованого піхотного батальйону імені короля Міндаугаса в місті Паневежис, коли інші пройдуть курс з ведення влучної стрільби у військово-навчальному центрі у місті Рукла", - сказано у повідомленні. Зазначається, що з української сторони всі інструктори є учасниками Антитерористичної операції, що триває на Сході України.

  Нагадаємо, 24 липня міністрами оборони трьох країн була підписана угода про початок функціонування українсько-польсько-литовської бригади. Від України до військової частини "ЛитПолУкрбриг" увійде 545 військових, від Литви – близько 350 і від Польщі – до 2 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  Формат святкування Дня Незалежності не буде парадним – Нищук
  Наступний матеріал
  Три лінії фортифікацій на фронті ворожого вторгнення майже готові – Міноборони
  Теги:
  Loading...