Даля Грібаускайте
5.ua

Литовського президента відзначили в Україні нагородою "Людина року"

  Литовського Президента Далю Грібаускайте відзначили в Україні нагородою "Людина року".

  Нагородження переможців премії тривало понад 6 годин у столичному палаці "Україна". Організатори відзначили кращих спортсменів, журналістів, меценатів, підприємців, бізнесменів та управлінців. Цьогоріч започаткували ще 6 спеціальних номінацій - вирішили відзначити іноземних друзів України та волонтерів.

  Без червоної доріжки та з присмаком війни вперше відбувається 19-та церемонія "Людина року". У холі палацу "Україна" виставка сотні світлин з Майдану, Донбасу та шпиталів. Близько 20 волонетрів збирають гроші для поранених на Сході бійців. Серед ошатно вбраних гостей - 15 чоловіків у військовій формі - вояки АТО.

  Щоби відзначити закордонних друзів України - заснували 3 міжнародні відзнаки. Одну з них отримала президент Литви Даля Грібаускайте. Її Інститут світової політики назвав головним лобістом України у світі. За відзнакою президент приїхала особисто. І звернулася до глядачів українською. Зал аплодував стоячи.

  "Дорогий народе України! Дякую вам за цей титул людини року і кажу - цей титул належить вам, людиною року є українець, весь ваш народ, який бореться, який захищає свій вибір. Вас підтримують усі люди вільної Європи", - заявила президент Литви.

  Крім того, кращою спортсменкою року стала чемпіонка світу з фехування Ольга Харлан, а крашим тележурналістом Віталій Гайдукевич.

  25 відзнак "Людина року" цьогоріч вручили видатним українським та міжнародним діячам. Зібрані ж благодійні пожертви організатори передадуть до центральнього клінічного шпиталю для поранених на Сході бійців.

  Ксенія Дворнікова, Микола Лебедєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Києві співробітника Державної виконавчої служби упіймали на хабарі майже у $5 тисяч
  Наступний матеріал
  До Кривого Рогу повернулися військовослужбовці 17-ї окремої танкової бригади

  Президент Литви їде в Україну за премією "Людина року"

  У Києві влаштували фестиваль паніки та істерики "На дні"

  У Києві стартував фестиваль міжнародного документального кіно про права людини "Docudays-2015"

  Український оператор одержав "Срібного ведмедя" на кінофестивалі у Берліні