espreso.tv

Львівські митники викрили оборудку з квітами на понад 4 млн грн

  Співробітники Львівської митниці Державної фіскальної служби запобігли спробі контрабандного ввезення з Нідерландів на територію України квітів, рослин і коробок на загальну суму понад 4 млн грн.

  Про це повідомляє прес-служба головного управління ГФС у Львівській області. 

  "Директор одного з підприємств намагався ввезти з Королівства Нідерланди в Україну товар "рослини, квіти, коробки в асортименті" загальною вагою понад 23 тонни, вартістю майже 27 тис. євро, з приховуванням від митного контролю, подавши представникам митниці як підставу для переміщення товарів підроблені документи та такі, що містять неправдиві відомості щодо відправника товару", - йдеться у повідомленні.

  За інформацією прес-служба, для з’ясування обставин переміщення через митний кордон України вказаного товару та з метою виявлення, фіксування можливих ознак порушень митних правил, а також проведення перевірки законності здійснення вказаної зовнішньоекономічної операції Львівською митницею ДФС було надіслано запит до митних органів Королівства Нідерланди.

  Як з'ясувалося, "іноземна фірма, вказана в товаросупровідних документах, поданих до митного контролю, не укладала договору з українським підприємством, не видавала інвойсів, не скеровувала товарів до України на адресу підприємства та не отримувала будь-яких платежів".

  За цим фактом складено протокол про порушення митних правил згідно з ч.1 ст.483 Митного кодексу України (переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).

  Попередній матеріал
  Адвокат підозрюваних у вбивстві Бузини стверджує, що злочин скоїли агенти спецслужб
  Наступний матеріал
  Сестра Савченко сподівається на обмін льотчиці за Мінськими угодами