фото Українська правда

Лукаш вийшла із Генпрокуратури із браслетом на нозі

Олена Лукаш залишила Генпрокуратуру із браслетом на нозі.

На волю колишня міністр юстиції вийшла через службовий вихід, оминувши журналістів, які її вичікували. Зі  слів  адвоката, це сталося близько 6-ої вечора. Юрій Іващенко також повідомив, що загалом її в ГПУ сьогодні тримали близько п’яти годин. Там екс-регіоналці роз'яснювали особливості носіння електронного браслета. 

Також Олена Лукаш на вимогу слідчих здала свій закордонний паспорт і, за власним бажанням, віддала ще й паспорт громадянина України.

"Вона здала загальнодержавний паспорт - це вже за власною ініціативою взагалі-то, оскільки на підставі цього документа можна виїхати в країни СНД, наприклад. А браслет був, звичайно, надітий на ногу. Вона була повідомлена про свої права та обов’язки, пов’язані з виконанням застави, і все - вона була відпущена", - розповів адвокат.

Засіб стеження Олена Лукаш зобов’язана носити відповідно до вже ухваленого рішення суду. Нагадаємо, колишню регіоналку підозрюють у розкраданні коштів держбюджету. У п'ятницю Печерський райсуд обрав для неї запобіжний захід на два місяці - арешт або застава у понад 5 мільйонів гривень. За півгодини кошти вніс екс-регіонал депутат Вадим Новинський.

Попередній матеріал
Могеріні заявила, що європейська громадськість сьогодні не готова до скасування безвізового режиму з Україною – нардеп
Наступний матеріал
Понад 70% опитаних вважають, що рухатися в європейському напрямку Україні заважає корупція – експерт