Міноборони

Лондон удвічі збільшить допомогу у навчанні українських військовослужбовців

  Сума, яку планує виділити уряд Британії, перебуває в стадії обговорення

  Британія збирається удвічі збільшити допомогу в навчанні українських військовослужбовців. Це передбачено у спеціальному меморандумі, який у четвер, 17 березня, підписали міністри оборони України Степан Полторак та Великої Британії Пенні Модант.

  Документ передбачає надання як матеріальної допомоги, так і підтримку під час реформування української армії та підготовки військових. Сума, яку планує виділити на такі цілі уряд Британії, перебуває в стадії обговорення.

  "Рішення щодо збільшення вдвічі рівня надання допомоги в питаннях підготовки збройних сил України дуже важливе. Я хотів би подякувати вам за це. І політична підтримка України є надзвичайно важливою для нас", - сказав Полторак, звертаючись до своєї британського колеги.

  У свою чергу, Модант заявила, що Велика Британія надавала й надалі надаватиме комплексну допомогу міністерству оборони України. 

  Нагадаємо, на початку березня в Міноборони повідомили, що у 2016 році військовослужбовці ЗСУ візьмуть участь у 10 багатонаціональних навчаннях.

  Попередній матеріал
  У Швеції розсекретили 10 російських шпигунів, які видавали себе за дипломатів
  Наступний матеріал
  "Шахтар" виходить до чвертьфіналу Ліги Європи
  Теги:
  Loading...

  Військовослужбовці ЗСУ у 2016 році візьмуть участь у 10 багатонаціональних навчаннях

  "Білі хакери" розпочали навчання в Харкові

  "Гетьман Сагайдачний" і "Балта" повернулися з навчань у Туреччині

  Польові навчання курсантів НГУ на Харківщині