Іл-76 в Делі_2
5.ua

Літак Іл-76 евакуює з Непалу 74 українці і 10 іноземців

Іл-76, що має забрати українців із Непалу, отримав дозвіл на посадку в аеропорту Катманду. Триває збір громадян.

Найближчими годинами судно має вилетіти з аеропорту Делі до Катманду. Разом із дипломатами, туристами і рятувальниками там перебуває і кореспондент "5 каналу" Максим Волобоєв.

"Українці, які й досі знаходяться в Непалі, вилітають додому все ж таки військово-транспортним літаком Іл-76, який нині й досі знаходиться в Делі, але зараз, найближчим часом, пілоти мають пройти митницю, сісти до літака та почати тестувати двигун. Для цього Іл-76 вилетить із Делі і має сісти в аеропорті Катманду, дозвіл на це є, каже Зорян Шкіряк, виконуючий обов’язки голови ДСНС. Летіти цьому літаку з Делі до Катманду близько 1,5-2 години", - розповів подробиці довгоочікуваної евакуації Волобоєв.

Як уже раніше зазначалося, український літак Іл-76 по дорозі додому має зупинитися спочатку в Делі, потім у Баку. Нагадаємо, на евакуацію українські громадяни чекають майже тиждень. Військово-транспортний літак, який мав забрати їх, спочатку чекав в аеропорту Делі на дозвіл вилетіти до Катманду. Згодом стало відомо про технічну несправність повітряного судна, її вже усунули.

Попередній матеріал
Вночі у Києві згоріли два автомобілі
Наступний матеріал
Мінінформполітики проведе соціальну акцію "Ми всі – кримські татари"

Постраждалого в Непалі українця сьогодні не евакуюють

Влада Непалу дала дозвіл на посадку українського літака Іл-76

Під час землетрусу в Непалі постраждав громадянин України - МЗС

Єврокомісія виділила ще понад 16,5 млн євро на ліквідацію наслідків землетрусу в Непалі