Лідерів секти "догналітів", які закликали Путіна ввести війська, видворили з України

  П’ятьох лідерів так званої "української правовірної греко-католицької церкви", або більш відомої як секта "догналітів", видворили з України.

  Формальною підставою цьому стало незаконне перебування громадян Чехії та Словаччини на території країни. Адепти цієї секти відомі своїми сепаратиськими закликами та антиукраїнськими судженнями - дякували Віктору Януковичу за те, що не підписав угоди про вступ у ЄС, євромайдан називали євросодомою й закликали Путіна ввести війська.

  В той час, як Євромайдан повстав проти політики тодішнього президента, віряни секти "догнала" активно підтримували позицію Януковича. І це лише вершина айсберга. Під час Майдану "догналіти" написали листа-прохання до президента Росії, щоб увів війська в Україну.

  В СБУ кажуть, фактично уся діяльність адептів секти "догнала" спрямоване на те, щоб вгодити агресору. Про це свідчать і неодноразові агітації за припинення мобілізації та АТО. Сумнівні протестні акції "чорного братства", як його нарекли в народі,  щоразу активно висвітлювали пропагандистські російські медіаресурси.

  Представники СБУ кажуть, видворили лідерів секти, які є громадянами Чехії та Словаччини, не за сепаратистські заклики, а за незаконне перебування на території України.

  Українська греко-католицька церква уже кілька років застерігає вірян від входження у подібні спільноти, адже до церкви вони не причетні. Щоби хоч якось допомогти ошуканим сектантами вірянам Українська греко-католицька церква створила центр, в якому допомагає людям повернутися до нормального життя.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Рубан: В інтересах України – наполягати на виконанні Мінських домовленостей
  Наступний матеріал
  Український боксер здобув "бронзу" на Європейських іграх