допомога 5.ua

Латвійські військові передали новорічні подарунки дітям українських бійців

Гуманітарну допомогу зібрали військовослужбовці об'єднаного штабу Національних збройних сил Латвії у Ризі після того, як побачили телевізійний сюжет про конкурс малюнків дітей військовослужбовців. Загалом до Одеси доправили 14 тонн допомоги.

До військових долучилися й благодійники з Німеччини та Швеції. У великі пакунки військові поклали теплі ковдри, зимовий одяг та адресні подарунки для дітей, батьки яких нині служать на Сході. Допомога надаватиметься насамперед родинам військовослужбовців-переселенців із Криму та Донбасу.

Це вже третій гуманітарний вантаж із Риги до Одеси. Латвійські військові вже почали збирати речі для бійців, які лікуються в Одеському військовому шпиталі.

"Мета цього вантажу - якось допомогти і подякувати родинам тих військових, які воюють. Це лише маленькій спосіб подякувати за те, що вони роблять", - зазначив головний капелан Збройних сил Латвії Елмар Плавінс.

"Діти вояків прислали нам свої побажання, щоб вони хотіли отримати на Новий рік. Подарунки обиралися кожній дитині індивідуально", - додав військовий аташе Латвії в Україні Зігмундс Балодіс.

Нагадаємо, благодійники з Німеччини передали медичне обладнання Луцькому військовому шпиталю.

Попередній матеріал
Українське МЗС увійшло до десятки найкращих з точки зору публічної дипломатії
Наступний матеріал
У столичному метро поліція вилучила в чоловіка набої та гранати
Теги:
Loading...