"Київстар" і Life:) оприлюднили тарифи на 3G-зв'язок

  Оператори стільникової мережі "Київстар" і "Астеліт" (торгова марка Life:)) оприлюднили лінійки тарифних планів на 3G-зв'язок.

  Відповідні дані розміщено на офіційних сайтах мобільних операторів.

  Згідно з інформацією, лінійка послуги "3G мережа" в обох операторів представлена трьома тарифними планами з абонентською платою від 55 до 150 грн/місяць.

  "Київстар" за 55 грн/місяць пропонує 500 МБ мобільного інтернету, внутрішній безліміт і дзвінки на інші мережі за ціною 60 коп/хв. Тоді як до тарифу мобільного оператора "Астеліт" за аналогічну ціну включено 750 МБ, внутрішній безліміт і 25 безплатних хвилин для дзвінків на інші мережі.

  Тариф вартістю 95 грн/місяць передбачає 1,5 ГБ мобільного трафіку при виборі мобільного оператора "Київстар" і 2 ГБ у "Астеліту". Абонентам "Київстару" доступно 60 безкоштовних хвилин для дзвінків на інші мережі, "Астеліту" - 100 хвилин.

  Найдорожчий тарифний план за 150 грн/місяць також передбачає безлімітні дзвінки всередині мережі у обох операторів і 2,5 ГБ мобільного інтернету для абонентів "Київстару" та 4 ГБ для абонентів "Астеліту".

  В тарифних планах "Київстару" з абонплатою 95 грн/місяць і 150 грн/місяць також передбачена можливість безлімітного доступу до чотирьох популярних соцмереж, в той час як у компанії "Астеліт" про таку можливість не повідомляється.

  Нагадаємо, наприкінці лютого Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, провела торги з тендеру на одержання ліцензій на 3G-зв'язок. За результатами торгів оператор "Астеліт" став переможцем конкурсу на 3G-зв'язок за першим лотом, збільшивши стартову вартість ліцензії з 2,708 млрд грн до 3,355 млрд грн. Другий лот дістався оператору "МТС Україна" за 2,715 млрд грн, а третій – "Київстару" за 2,7 млрд грн.

  З трьох переможців конкурсу на одержання ліцензії на послуги 3G-зв'язку на сьогодні лише "Астеліт" запустив свою першу мережу в комерційну експлуатацію у Львові. "Київстар" і "МТС Україна" поки проводять тестування мереж.

  Попередній матеріал
  Найшвидшого робота-гепарда навчили долати перешкоди
  Наступний матеріал
  Уряд напрацював два законопроекти щодо реформування освіти

  "Київстар" теж купив ліцензії на 3G-зв'язок

  Life:) та "МТС-Україна" купили ліцензії на 3G-зв'язок

  Три оператори зв'язку подали заявки на участь у конкурсі на 3G

  Уряд схвалив умови продажу ліцензії на 3G