5.ua

Київський патріархат і Автокефальна церква планують провести 14 вересня об’єднавчий собор

Статутні керівні органи обох церков до кінця цього місяця мають прийняти рішення про скликання об’єднавчого собору.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив речник Київської патріархії Архієпископ Євстратій. З його слів, поки що це є спільним рішенням двох комісій, які були сформовані двома церквами для діалогу про об’єднання. Підставою для діяльності цих комісій є рішення Cиноду Київського патріархату і Cобору Автокефальної церкви, який відбувався наприкінці минулого тижня.

"І підсумком нашої вчорашньої роботи є підсумкове рішення, у якому визначено, що ми пропонуємо статутним керівним органам обох церков, а саме – Патріарху і священному Синоду нашої церкви і Митрополиту і архієрейському Собору Автокефальної церкви невідкладно до кінця цього місяця, 30 червня, прийняти рішення про скликання об’єднавчого собору", - сказав він.

Архієпископ Євстратій наголосив, що обидві церкви декларують бажання об’єднатися в Єдину помісну православну церкву. "І, власне, комісії були покликані до того, щоби виробити конкретні кроки до цього об'єднання", - додав він.

Як повідомив представник Київського патріархату, рішення про об’єднання церков може прийняти тільки об’єднавчий собор, він є вищим керівним органом. Датою цього собору стане, з його слів, 14 вересня.

Попередній матеріал
Пожежа на нафтобазі під Києвом: Турчинов і Шандра заявили, що небезпеки немає
Наступний матеріал
У Донецьку "Моторола" заарештував Губарєва за наркоманію - Аброськін
Теги:
Loading...