forbes.com

Киянин потрапив до рейтингу найуспішніших молодих європейців від Forbes

  Претендентів для цього рейтингу відбирали по всій Європі.

  28-річний киянин Іван Пасічник потрапив до рейтингу "30 до 30" американського журналу Forbes, до якого включають найуспішніших підприємців до 30 років. Як пише Ain.ua, світовий "30 under 30" є дуже відомим рейтингом, а потрапляння в нього - велика честь. Водночас цей випуск є нішевим - претендентів відбирали не по всьому світу, а тільки в межах Європи, і виключно в галузі роботехніки та зелених технологій. Іван Пасічник є співзасновником Ecoisme - стартапу, який допомагає економити воду, електроенергію і тепло в будинку.

  Як розповів Іван, процес відбору тривав із середини осені. "Я знав, що ми в шорт-листі, скидав їм інформацію про компанії, апдейт успіхи і результати. Вчора була вечірка в Лондоні, там і оголосили переможців", - сказав він. Потрапляння до рейтингу він не вважає своєю заслугою: "Це все команда".

  Претендентів вибирали по всій Європі, чи були серед них інші українці - Іван не знає. Шорт-лист Forbes тримає в суворій таємниці. Однак серед номінантів Пасічник став єдиним українцем. Найбільше в рейтингу британців, також є кілька росіян, французів, представники Італії, Чехії, Німеччини, Нідерландів, Іспанії, Греції та Румунії.

  Видання зазначає, що раніше цього року стартап Ecoisme отримав нагороду Best of Innovations від найбільшої виставки споживчої електроніки у США під назвою CES.

  Як повідомляв 5.ua, український проект Petiole ввійшов до двадцятки найяскравіших стартапів світу. Стартап увійшов до топ-20 під п'ятнадцятим номером.

  Попередній матеріал
  РФ потужно працює, щоб не допустити протестних настроїв на окупованій території Донбасу – українська розвідка
  Наступний матеріал
  КСУ надав висновок щодо законопроекту змін до Конституції в частині правосуддя

  Абромавичус: Наступного року Україна може увійти в топ-50 рейтингу легкості ведення бізнесу

  Український стартап, що робить 3D-пазли з дерева, запустив кампанію зі збору коштів на Kickstarter

  Польща підтримає українські стартапи

  Американці купили за $150 млн створений в Одесі мобільний додаток