5.ua

Киян скликають на боротьбу з "тітушками" серед протестуючих шахтарів

  В мережі інтернет створено спільноту "Київ – без тітушок"!

  Як і більше ніж рік тому громадські заходи з метою боротьби з найнятими люмпенізованими агресивно налаштованими молодиками, організував рух "Автомайдан".

  На цей раз, щоправда, "тітушками" організатори інтернет-спільноти, зареєстровано ї у соціальній мережі Facebook, назвали деяких з протестуючих шахтарів, дії котрих викликали негативну реакцію в інтернет-користувачів і столичних жителів.

  Як повідомляється у спільноті, вони закликають місцевих жителів відрізняти справді протестуючих шахтарів від найнятих мітингарів.

  "Наша мета - виявити серед справжніх шахтарів, яких звезли до столиці, організаторів проплачених акцій тітушок, які просто назвалися "шахтарями" та останні два дні з новенькими будівельними касками активно "мітингують" у центрі Києва за гроші, чому вже є докази. Наші дії будуть абсолютно законні: виявляємо в парках, скверах, подвір'ях підозрілих осіб серед "шахтарів" у балаклавах зі списками "протестуючих", вилучаємо списки, проводимо громадське затримання і доставляємо в міліцію", - йдеться в повідомленні спільноти.

  Попередній матеріал
  Вірменія вшановує пам’ять жертв геноциду
  Наступний матеріал
  "Кіборги" приїхали до Києва на відкриття фотовиставки про Донецький аеропорт

  Демчишин перериває візит до США і повертається до Києва через протести шахтарів

  Під Верховною Радою знову мітингують шахтарі

  Ми не допустимо використання шахтарів для вибивання грошей з бюджету – секретар РНБО

  Турчинов про протест шахтарів: Хочете грошей? Покращуйте технології виробництва