Квіташвілі 5.ua

Квіташвілі відкинув звинувачення депутатської комісії у смерті шести дітей через недбалість МОЗ

  Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі заявив, що висновки Комісії з розслідування діяльності МОЗ заангажовані.

  Як передає УНІАН, про це він сказав під час публічного представлення результатів службових розслідувань щодо виконання посадовими особами МОЗ покладених на них службових обов'язків. 

  Комісія з розслідування діяльності МОЗ виявила недоліки у роботі керівництва міністерства, що мають системний характер. Зокрема, вчасно не було проведено держзакупівлі ліків.

  Міністр висловив думку, що перше розслідування, проведене щодо діяльності МОЗ, було професійним та мало позитивні наслідки для покращення роботи міністерства. Водночас щодо другого розслідування, яке відбувалося у червні-липні і в якому брали участь 15 народних депутатів, є, на його думку, значна "емоційна" складова.

  "До комісії входили пан Мусій, пані Богомолець і пані Корчинська. Це люди, які публічно, в інтерв'ю, на сайтах і так далі, ще до розслідування, під час розслідування і після розслідування дуже негативно відгукувалися про МОЗ", - сказав Квіташвілі.

  Також, говорячи про звинувачення з приводу того, що за його каденції начебто померло 6 дітей, яких МОЗ так і не направило на лікування за кордон, міністр зауважив, що з цих 6 осіб - троє дітей та троє дорослих. Він навів дати, коли ці люди стали на облік та померли.

  "Коли проводиться таке розслідування і наводяться такі факти, не вказується дата, коли йдеться про життя і смерть людей, коли потім учасник цієї комісії до оприлюднення цього акту розповідає ЗМІ, що на моїй совісті життя 6 дітей, і він бреше, я взагалі ставлю під питання увесь цей акт і його легітимність", - сказав міністр.

  Нагадаємо, у червні міністерство внутрішніх справ оголосило, що викрило посадовців МОЗ у незаконному привласненні бюджетних коштів у розмірі 52,6 млн грн, призначених на придбання лікарських засобів для потреб ВІЛ-інфікованих. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

  Попередній матеріал
  Київське метро змінить графік роботи на День Незалежності
  Наступний матеріал
  Голова СБУ: Напередодні Дня Незалежності бойовики готують наступ і теракти
  Теги:
  Loading...